zamówienia

Każde zamówienie jest przez nas niezwłocznie potwierdzane. Mailowo lub telefonicznie ustalamy sposób płatności oraz formę wysyłki (poczta, nasz lub Państwa kurier).


Wysyłka, faktury
Paczki wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską DPD. Istnieje także możliwość wysyłki inną firmą kurierską – jeśli mają Państwo podpisaną umowę. Możliwy jest oczywiście odbiór osobisty (w Wilkowie k. Złotoryi, woj. dolnośląskie).

 

 


Nasze wyroby są pakowane w folię stretch. Paczki są starannie zabezpieczane styropianem, kartonami, wypełniaczami, folią bąbelkową.


Na wszystkie zamawiane produkty wystawiamy faktury VAT lub paragony na pełną kwotę płaconą przez Klienta – razem z kosztem przesyłki.Zamówienia składane poprzez stronę internetową

Zamówienia można składać na naszej stronie internetowej, która pełni funkcję sklepu. Poruszając się po podstronach można zamawiać różne produkty, które zostaną połączone w jedno zamówienie. Po przejściu do formularza prosimy o podanie danych do wysyłki. Dane do faktury (jeśli ma być wystawiona) proszę wpisać w uwagach. Prosimy też o wybranie formy przesyłki i płatności. Weryfikujemy te dane (jeśli paczka jest zbyt ciężka na wysyłkę pocztą lub będzie to więcej niż jedna paczka wysyłana kurierem).Zamówienie składane mailem i faxem
W przypadku zamawiania poprzez wysłanie e-maila lub faxu (na adres info@starplex.pl lub nr (76) 878 22 31) prosimy o podanie nazw produktów oraz ilości. Prosimy także o podanie adresu do wysyłki, danych do faktury oraz danych kontaktowych (osoba, numer telefonu).

Odbiór osobisty
Istnieje możliwość odbioru osobistego – przed przyjazdem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności produktów oraz daty odbioru. Poglądową mapka z dojazdem znajdą Państwo w dziale Kontakt.