o firmie

STARPLEX jest rodzinną firmą, działającą od kilkunastu lat. Pod obecnym szyldem funkcjonujemy od 2005 roku.

Jesteśmy producentem wyrobów z plexiglasu. W naszej ofercie znajdują się stojaki informacyjne, stojaki na prospekty i katalogi, stojaki ekspozycyjne (na telefony komórkowe, obuwie, aparaty cyfrowe, książki), stojaki opisowe (na cenę lub krótką informację o produkcie). Dążymy do tego, aby nasze wyroby ułatwiały ekspozycję i sprzedaż towarów i usług. Oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości.

Do produkcji używamy materiałów sprawdzonych i renomowanych producentów. Materiałem, którego używamy najczęściej jest plexi - bezbarwna i kolorowa (inne nazwy tego tworzywa to pleksi, pleksa, akryl, pmma, metapleks, plexiglas).

Nasze wyroby wykonywane są według przemyślanych wzorów. W przeciwieństwie do niektórych firm nie stosujemy materiałów zbyt cienkich (co wprawdzie obniża cenę wyrobów), ponieważ cierpi na tym jakość, trwałość i estetyka stojaków oraz komfort ich użytkowania.

Nasze stojaki są wycinane techniką laserową - stosujemy profesjonalne, sterowane komputerowo plotery CNC. Do formowania używamy profesjonalnych, automatycznych giętarek. Urządzenia i materiały zastosowane w procesie produkcji zapewniają najwyższą jakość naszych wyrobów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań, wątpliwości, nietypowych zamówień - prosimy o kontakt.ZAUFALI NAM

Samorządy, jednostki budżetowe, muzea
Firmy produkcyjne
Branża meblowa
Branża hotelowa
Branża sportowa, rekreacyjna
Firmy handlowe, usługowe
Banki, placówki partnerskie i franczyzowe
Salony samochodowe